PAKIET ŚLUBNY 2022

Ślub to jeden z najważniejszych momentów w życiu każdej z nas.
Bardzo się cieszę, że postanowiłaś zaufać mi w kwestii makijażu ślubnego. Wiem, że tego dnia ważny jest dla Ciebie komfort, dlatego odpowiadając na potrzeby moich klientek przygotowałam dla Ciebie specjalną ofertę Pakietu Ślubnego, w którym możesz zarezerwować mnie na wyłączność na cały okres przygotowań do Ceremonii Twojego ślubu.

Co zawiera Pakiet Ślubny?

+ MAKIJAŻ PRÓBNY

+ MAKIJAŻ ŚLUBNY

+ MAKIJAŻE DLA BLISKICH OSÓB ( 3 os. w cenie pakietu)

+ DOJAZD DO MIEJSCA PRZYGOTOWAŃ DO CEREMONII (na terenie Warszawy w cenie)

+ KOREKTA PANA MŁODEGO (opcjonalnie)

+ GWARANCJA WYŁĄCZNOŚCI NA CAŁY CZAS PRZYGOTOWAŃ

Poniżej znajdziesz wszystkie szczegóły.

PAKIET ŚLUBNY 2022

 • MAKIJAŻ PRÓBNY (min 1,5H)
  Ocena kondycji skóry, dobór odpowiedniej pielęgnacji i rekomendacja zalecanych zabiegów, które mają na celu przygotowanie skóry do dnia ślubu.
  Dobór makijażu w oparciu o stylistykę i spójną koncepcję całej ślubnej stylizacji (suknia, fryzura, dodatki)
  Sztuczne rzęsy aplikuje w kępkach – pracuje tylko najwyższej jakości rzęsach w kępkach, dobierając ich rozmiar i kształt indywidualnie do powieki.
  Makijaż próbny jest bardzo istotną częścią przygotowań do Twojego najważniejszego dnia. Podczas próby na spokojnie dobieramy makijaż do typu Twojej urody i minimalizujemy ryzyko wystąpienia alergii na kosmetyki.
  Pracuję głównie na produktach najwyższej jakości marek selektywnych, jednak alergie na kosmetyki zdarzają się (bardzo rzadko, ale jednak jest pewne ryzyko)
  Po makijażu próbnym dostaniesz również rekomendacje kosmetyków, które warto dokupić, by mieć ze sobą w dniu ślubu (pomadka, puder).
 • MAKIJAŻ W DNIU ŚLUBU (1,15H)
  Dodatkowo korekta niewielkich niedoskonałości na ciele, jeśli takowe będą oraz rozświetlenie (dekolt, szyja, plecy, ramiona, ręce)
 • MAKIJAŻE DLA BLISKICH OSÓB (ok. 1H/os) 
  (do 3 osób w cenie pakietu) – dodatkowa osoba – 400 zł 
 • KOREKTA PANNA MŁODEGO (10min) (opcjonalnie)
  Aplikacja męskiej pielęgnacji, bazy matującej, ewentualna korekta niedoskonałości by Pan Młody dobrze prezentował się na żywo, jak i w kamerze.
 • DOJAZD do wybranej przez Ciebie lokalizacji – na terenie Warszawy jest w cenie
  poza granice Warszawy 3 zł/km (liczone w obie strony), powyżej 100km od Warszawy – przyjazd dzień wcześniej i obowiązek zapewnienia noclegu.

Koszt PAKIETU ŚLUBNEGO 2022 wynosi 3500 zł

ZAPISY SEZON 2022

START ZAPISÓW 12.12.2021 (NIEDZIELA)
GODZINA 12:00

 
WSZYSTKIE ZAPISY NA SEZON ŚLUBNY ODBYWAJĄ SIĘ MAILOWO.

ZAPISYEWELINAKRASON@GMAIL.COM

W treści wiadomości obowiązkowo proszę napisać:

Data ślubu:
Miejsce przygotowań/ślubu:
Imię i nazwisko:
Numer telefonu:
Ilość osób do pomalowania:

Warunkiem rezeracji terminu jest podpisanie umowy i wpłata zadatku.

COVID A ZADATEK
Zwrot zadatku jest możliwy tylko w przypadku wystąpienia obostrzeń dotyczących ZAKAZU wykonywania usług kosmetycznych (PKD 96.02.Z) lub jeśli będzie obowiązywać całkowity lockdown. Zmiejszanie liczby gości weselnych lub zakaz imprez tanecznych nie jest podstawą do zwrotu zadatku.

Decydując się na pakiet rezerwuję dla Ciebie cały dzień pracy. To Ty decydujesz o godzinie rozpoczęcia makijaży, a ja tego dnia podczas przygotowań jestem dla Ciebie na wyłączność.

Oprócz Twojego makijażu ślubnego zadbam również o perfekcyjny makijaż osób z Twojego najbliższego otoczenia.

Cena PAKIETU ŚLUBNEGO jest stała i nie podlega zmianom, kiedy w dniu ślubu będzie mniejsza ilość osób do pomalowania. Różnica cenowa nie jest również zwracana w przypadku, kiedy Pani Młoda zrezygnuje z któregoś makijażu.

Termin makijażu próbnego ustalam zawsze indywidualnie, jednak zalecam wykonanie go nie później niż miesiąc przed ślubem. Makijaż próbny wykonywany jest w moim studio makijażowym przy ul. Naruszewicza 12A (Mokotów)

W razie dodatkowych pytań – zapraszam do kontaktu.